Szczęść Boże!!!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Witaj na oficjalnej stronie

Narodowego Kościoła Katolickiego

Diecezji Centralnej

Cieszymy się, że nas odwiedziłeś!

Ta strona internetowa jest przede wszystkim po to, by dostarczać poszukiwanych informacji o naszym Kościele, o tym kim jesteśmy i w co wierzymy. Mamy nadzieję, że każdy nasz Gość znajdzie tutaj coś więcej. Niech to będzie choćby odrobina Bożej miłości, troski, zainteresowania..

Należymy do Jednego, Świętego, Katolickiego Kościoła założonego przez Jezusa Chrystusa. Narodowy Kościół Katolicki jest co do idei ( a nie co do nazwy ) tak starym, jak starym jest kościół Chrystusa, bo głosi on apostolską, powszechną (katolicką) naukę pierwotną, jakiej uczyli Apostołowie, stąd też słusznie zwie się Kościołem A p o s t o l s k i m.

Nasi duchowni zachowują Sukcesję Apostolską, nieprzerwany ciąg biskupów od czasów apostolskich aż do dnia dzisiejszego. Nasza linia Sukcesji Apostolskiej wywodzi się od Biskupa Carlosa Duarte Costy.

Jeśli szukasz miejsca swojego duchowego wzrostu; wsparcia w codziennych sprawach – odwiedź nas lub skontaktuj się z nami.

Jezus powiedział:

„Po tym wszyscy poznają, że jesteście uczniami moimi, jeśli będziecie się wzajemnie miłowali” (J 13,35)

Jeśli masz jakieś pytania, potrzebujesz modlitwy – napisz do nas – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj wszystkie interesujące informacje z życia naszego Kościoła.

Zachęcam i zapraszam do przeglądania naszych stron.

Z serdecznym pozdrowieniem w Panu